Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a frissen...

Mi lehet a baja a frissen vásárolt újraírható CD-nek?

Figyelt kérdés

Egy Verbatim márkájú újraírható cd-nél azt írja ki a lejátszó, hogy "ismeretlen lemez" a számítóggép pedig nem ismeri fel, néztem az író programban (burnaware), és a lemezinformációnal azt írja, hogy üres (írás után is).

És formáztam is, de semmi.


2014. ápr. 22. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha tudod vidd vissza hogy rossz.
2014. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a lemez más CD íróval sem működik?
2014. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem, már próbáltam mással is de nem. De szerintem már meg van, hogy mi a baja.... Fprmázni kell, de az a baj, hogy a vágén kiírja, hogy nem tudta az írást befejezni. Tudnál valamit ajánlani amivel hiba nélkül megformázhatnám?
2014. ápr. 25. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Hányszoros sebességgel formázta.

A lehetőség fele-harmadával próbáld.

Mert azt, hogy hányszoros sebességű, kiolvassa a fejlécből, de ha nem tudja, akkor bukta.

2014. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy windows 7-em van, mésrészt meg nem lehet a formázásnál semmit megadni, minden ki van szürkülve, csak ami szabadon van az a lemez kapacitása, a kötetcímke, meg még nem tudom mi. A formázási sebességet meg nem lehet megadni, a gyorsformázás is ki van szürkülve.
2014. ápr. 26. 10:25
 6/7 A kérdező kommentje:

így néz ki a formázó ablak:


[link]

2014. ápr. 26. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Aha.. Lehet, tényleg nem lehet a formázási sebességet megadni, akkor a fejlécből kiolvasottat használja, így viszont a iró/lemez párosa nem tudja formázni.

Lehet más, profibb íróval (Plextor stb.) működne a dolog....

Nem biztos, hogy rossz az a lemez.

2014. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!