Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy átlagos pc házba esélytele...

Egy átlagos pc házba esélytelen hogy ez a hűtő beférjen?

Figyelt kérdés

Tuning véget szeretném ezt a hűtőt.


LINK: [link]



2014. ápr. 22. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen házad van?
2014. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még semmilyen, de mindenkép valami ilyen nagyon nagy hűtőt tervezek, az sem zavarna nagyon ha esetleg oldalát nem tudnám felrakni legalább jobban szellőzik mostani gépemnek sincs már két éve fent szépen szellőzik semmi sem forrósodik fel benne max 55c megy procim, de most új gépet raktam össze egy i7 4820k -s proci van benne ugye az alapból 130watt és az ha még akarok tuningolni akkor kell egy rendes hűtő és 50 60 foknál feljebb nem igen akarnám engedni a procit ha pl maxba nyúzom.
2014. ápr. 22. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez csak a nagy házakban fér el.Egy meghajtót nem tudsz bedugni tőle.De épp a napokban láttam egy akkora házat hogy majdnem bele lehet guggolni.
2014. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hehe értem, és esetleg ez a hűtő sem férne be normális méretű házba igaz? [link]
2014. ápr. 22. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
A 4 ventis beférne magasságra, mert "csak" 160mm magas.
2014. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondd, hogy mennyiből lenne a ház+ hűtő kombó.
2014. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15k szánok max hűtőre házra meg fogalmam sincs minél olcsóbban, utoljára amit néztem az 22k - volt majdnem meg is vettem csak közbe jött valami.... szóval sztem olyan 20k körül házra.
2014. ápr. 22. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!