Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Athlon 2 x4 640-et ha...

Egy Athlon 2 x4 640-et ha 3,7-8 GHZ köré rántom, elég BF4-hez? (Sapphire HD 7870 GHZ Edition mellett)

Figyelt kérdés

Egy HEXA 400 gondolom a fenti kombóhoz elég, 1 HDD 1 Optikai meghajtó, ami sokszor nincs is a tápra kötve, valamint egy ASUS M5A97 EVO R2.0.Ezzel gondolom nem lesz probléma egy Athlon II húzásakor. Ezen kívül van 2x4GB 1333mhz-s Kingston ramom ami lazán fesz emelés, vagy késleltetés változtatás nélkül 1600-on beton stabilan megy DUAL-Channelben.

Csak azért írtam le ezeket, hogy ne írjátok hogy kevés a táp, valamint hogy kicsit több infó alapján mondhassátok meg, hogy menne-e normálisan.


A játékot természetesen ULTRA-n és 64 fős szerveren játszanám, 1366x768-on :D


Bocsi a regényért és előre is köszi a válaszokat :)



2014. ápr. 22. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ez most kicsit sértő volt. én is tudok róla hogy az i3 elég sok helyen ott lohol még az fx 6300 nyakán is. viszont játékokban nem mindig előnyös számára hogy 2 fizikai magja van csak. pont ezért írtam hogy játékokban van csak hasonlóság. és ne aggódj biztos hogy menni fog multiban is ha meg ennyire biztos akarsz lenni vegyél egy i5-t azt csá. én ezzel lezártam a témát.
2014. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Játékokban is lényegesen erősebb. Nem vagyok hülye utánanéztem... De mindegy, örülök, hogy te is lezártad a témát :)
2014. ápr. 27. 14:49
 13/13 Kis Peter-IStvan ***** válasza:
japp de 64 jatekos multihoz nem
2014. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!