Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8.1 atihdwb6. sys...

Windows 8.1 atihdwb6. sys hiba! Feltelepítettem a gépemre a Windows 8.1-et, és mikor a videó kártya (ATI Radeon HD 3600 series) drivert akartam felrakni ezt írta: System Thread Exception Not Handled atihdwb6. sys! Tudtok megoldást?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a gépemre a Windows 8.1-et, és mikor a videó kártya (ATI Radeon HD 3600 series) drivert akartam felrakni ezt írta: System Thread Exception Not Handled atihdwb6.sys!

Tudtok megoldást?


2014. ápr. 24. 20:21
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem a HD3xxx sorozat nem is 8.1 kompatibilis.

Ha itt: [link]

.. a hivatalos honlapon kitallózod hogy Radeon HD 3xxx series PCIe.

Nem hozza fel rá a 8.1 kategóriát, csak ha HD 5xxx vagy annál újabb kártyasorozatot választasz ki.


Megoldások:

- Megelégszel azzal amit a 8.1 alapból hozzárendel.

- Visszatérsz sima 8-ra

- Beszerzel egy korszerűbb kártyát.

2014. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már fent volt a Win 8.1 Enterprise 64bit a gépemen... akkor minden rendesen működött, de most nem tudom, hogy miért. Mikor telepítem a VGA drivert akkor az ún. Catalyst programot futtatja. Rámegyek, hogy Express telepítés elindul, mikor elér vmi HDMI Audio... -hoz akkor bejön a kékhalál.
2014. ápr. 24. 21:09
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Akkor meg az expressz telepítési módot válaszd, hanem az egyénit. Csak a CCC és a display driver előtt legyen pipa.
2014. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már úgy is próbáltam, de sajnos úgy sem jó.
2014. ápr. 24. 21:33
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Akkor marad az amit mondtam...
2014. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!