Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony SVE1712V1EB laptop...

Sony SVE1712V1EB laptop rendelkezik-e msata képes mini pci-e csatlakozóval?

Figyelt kérdés
Szeretném a fent említett laptopomat SSD-vel bővíteni és ha van rá lehetőség msata SSD-t építenék be. Sajnos nem találtam az interneten túl sok információt erről a gépről. A gép alján pedig nem lehet külön leszedni a pci-e bővítőhelyek fedlapját.

2014. ápr. 25. 10:33
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Csak tipp, de az AIDA64 az alaplap infónál nem írja ki vajon?
2014. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már néztem, sajnos nem találtam meg benne.
2014. ápr. 25. 10:49
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Alaplap --> Alaplap --> Bővítőhelyek?

Vagy esetleg hívd fel a Sony -t!

[link]

2014. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aida64-ben Alaplapon belül nem hoz ki semmit, csak a típus számot. Sony ügyfélszolgálat azt mondta, hogy semmi ilyen jellegű bővítést nem támogat ez a gép... És szerintük HDD-ből is csak gyári sony mehet bele... Muszáj leszek szétszedni a gépemet van egy olyan érzésem... De addig is egy frissebb AIDA64-et beszerzek.
2014. ápr. 25. 16:39
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

"És szerintük HDD-ből is csak gyári sony mehet bele..."


Na ezen jót röhögtem. :D Úgy látszik mindenkit automatikusan hülyének néznek.

2014. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sikerült rávennem magamat hogy szétszedjem a gépet. Sajnos csak egy mini PCI-e csatlakozó van rajta. Marad az optibay-s megoldás.
2014. ápr. 28. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!