Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Időnként elmosódott szöveg a...

Időnként elmosódott szöveg a monitoron. A monitor hibája?

Figyelt kérdés

[link]

Samsung LCD monitorom van. Firefox böngészővel nyitok meg oldalakat. A fenti idézet facebookról van kivágva. Először elmosódva jelenítette meg, ezt kivágtam, utána kijelöltem a szöveget, megszüntettem a kijelölést, és az elmosódás megszűnt, ezt is kivágtam, és ezt a képet töltöttem fel. Monitor hiba? Monitor beállítási hiba? Szoftveres probléma? Ritkán csinál ilyet, akkoris ilyen böngészővel megnyitott szövegeknél, híreknél. Képek nem szoktak elmosódni, csak a szöveg olykor. Mi lehet a gond, mit kellene állítanom?



2014. ápr. 25. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen kábellel csatlakozol a géphez? Gyanítom D-Sub
2014. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy csak video driver hiba. Ha hardver lenne, akkor nem tudnál képet csinálni róla, max. fényképezőgéppel, illetve a kijelöléstől nem jönne rendbe.


Ha tippelnem kell, akkor az oprendszer és a videokártya nem egymáshoz lett kitalálva, pl. régi gépen futtatsz win7-et.

2014. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, D-sub. Ilyen:

[link]

2014. ápr. 25. 16:18
 4/5 A kérdező kommentje:

2-3 éve vettem a gépet.

AMD Athlon(tm) II X2 270 Processor

4 GB ram.

Szerintem nem lenne szabad összeakadnia a win7-el. Videókártya programjába viszont azért belenézek, köszi.

2014. ápr. 25. 16:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Ati Radeon HD4600 a videokártya. Ez picit régebbi mint a gép, de a szoftver hozzá 2013 áprilisi.
2014. ápr. 25. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!