Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik/milyen videókártyát...

Melyik/milyen videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés

Kinéztem már az r9 270-et (x nélkül).

Ez milyen VGA? Mai játékokat viszi Highon, esetleg ultrán?

Ebből melyik márkát vegyem meg? Kettő között gondolkodom, gigabyte, vagy msi.

Ezt a vga-t egy intel pentium g 3420 kitudja hajtani?

Ideiglenes megoldás, később i5-re cserélem..

És milyen alaplapot vegyek? Asrock H87 Pro4 vagy H87M Pro4? Mi a kettő között a különbség?

Előre is köszi!



2014. ápr. 25. 18:20
 1/2 -Simon- ***** válasza:

1. elég jó kártya, szerintem a gamerek 80% megelégedne egy ilyen kártyával, minden mai játékot visz, FHD-ban high/ultra beállításokkal (azért élsimítás meg ilyenk lehet nem maxon)

2. én ha a kettő közül kéne választani az MSI-t venném, amúgy mind a kettő megbízható (3 év gari van rájuk) de az MSI-nek jobb a hűtése

3. szerintem nem tudja kihajtani, fullHD-ban talán, de ideiglenesen jó lesz, és attól még hogy csak 90%pörög a kártya nem érdemes gyengébbet venni

4. az M nélkülit vegyed... a méretszabványban van különbség, az egyik mikroATX (H87M) a másik ATX(H87) ezáltal a kisebben kevesebb a csatoló stb... de a hivatalos oldalon össze tudod hasonlítani.

2014. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!:D

akkor az alaplap eldőlt h87 pro4-et fogom venni.

2014. ápr. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!