Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám leformázni a HDD-t?

Csaba572 kérdése:

Hogyan tudnám leformázni a HDD-t?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy van egy hard disk amit nem tudok leformázni simán csak windowsbol tehát ha rámegyek a hard disk particióira és jobb klikk és formázas úgy formáz egy ideig és a végén azt irja ki hogy nem sikerült formázni a particiot(vagy valami ilyesmi)...probáltam már ugy is hogy windows-t akartam rárakni és amikor választom ki hogy melyik particióra rakja és ott probáltam formázni és ott sem akarja...ott is ugyanezt irja ki...az lenne a kérdésem hogy van e valami olyan program ami tutira leformázza a lemezt vagy pedig hogyan tudnám ezt megoldani?az adatvesztés nem érdekel mert nincs semmi fontos dolog rajta...ami még esetleg segithet a válaszoloknak az hogy van/volt(mivel már egyszer probáltam formázni és ahogy mondtam is az előbb valameddig le is formázta csak a végén irta ki hogy nem lehetett befejezni a formázást) a hard disken windows és még anyi hogy a hard disken 2 particio van és sem a C particiót tehát amin a windows van/volt sem pedig a másik particiót nem lehet formázni...előre is köszönöm a válaszokat... :-)

2014. ápr. 26. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Számítógép/sajátgép a formázandó vinyóra rákattintasz jobbgombal és kiválasztod a formázást {ha megkérdezné a gép NTFS formázást válassz}
2014. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha meg nincs OPrendszer a gépeden töltsd le a HIRENSBOOT cd és azon van olyan progi ami lerormázza a vinyót
2014. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!