Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyikkel érnék többet játék...

Melyikkel érnék többet játék terén?

Figyelt kérdés

Üdv.

Jelenlegi gépem:

Intel i3 4130

MSI B85M P33

8GB (4+4) Kingston 1600 ram

Gigabyte GTX 460 OC


Ezzel érnék többet ha játszani akarok,vagy ha eladom és veszek egy RGH-s xbox-ot?



2014. ápr. 27. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha xbox one-t veszel azzal jársz jobban ha xbox 360-at akkor azzal! de szerintem egy videókártya csere egy hd 7850-re és jó géped lenne:D
2014. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1+1 A hd7850 jó lenne a játékoknak.
2014. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

HD 7850/R7 265 v. GTX 660

HD 7870/R9 270

R9 270X v. GTX 760/ GTX 660 Ti

2014. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tengor ***** válasza:
RGH-s boxot venni, hogy aztán lopd a játékot? Miért nem lopod a boxot is?
2014. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem különbözik az írott játék attól,amit sokan pc-n csinálnak,hogy NCORE-ról letöltik és játszanak...
2014. ápr. 27. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:

az RGH-hoz nemkell írott játék de szintén mindkettőt pl ncore-ról tudod hozzá letölteni.

előzőnek meg nem nem lopjuk a játékot hanem ingyen adják csak a megosztása illegális a saját célre való letöltés nem

de ha nem 20e lenne egy játék vagy jó esteben 10 akkor szívesen megvenném énis hogy támogassam a gyártót de amíg évente tudnék venni egy játékot mert olyan undorítoan drága addig kihagyom

a boxot azért nem lopjuk mert azt 1x kell megvenni és több száz játék megy rajta 1 játék meg pl 8 óra lenne amíg végigviszem... egy prosti is olcsóbb lenne és még lopni se kéne

2014. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tengor ***** válasza:

#5, nem valóban nem különbözik

#6, "megosztása illegális a saját célre való letöltés nem" << amit írsz az audió és videó tartalomra igaz. A szoftver másolata addig van legálisan nálad, amíg nem használod. Mihelyt telepíted jogtalan használója lettél.

Ha drága valami, akkor az feljogosít az ellopására? A Ferrári egy drága autó, ha nem egy élet lenne a megvásárlása, akkor megvenném és támogatnám a gyárat, hogy gyártson még, de így ellopom! Ez tényleg így működik? Meghatároznád az összeget, ami felett a lopás nem lopás? Térjünk ki arra, is, hogy ez fejenként értendő v. összességében!

2014. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egy autó megint nem ugyan az mint egy pár órás szórakozás az előbb rosszul írtam már a megosztást sem bünteti a törvény amíg nem jövedelemszerzés céljából magén célra történik.

kérdezd a jogalkotókat az összegről

egyébként ha ellopsz egy ferrárit azzal konkrétan valakinek érezhető kárt okozol míg ha 100.000-en letöltenek egy filmet amiből 20.000 nézné meg moziba olyan nevetséges a veszteség a milliárdokhoz képest hogy nem éri meg vele foglalkozni nem fáj nekik

ezt csak azért gondolom így mert robin hood komplexusban szenvedek és a gazdagoknak nem kárt okozva nem lopás

a másik hogy ferrárit is lopnék vagy olyantól aki lopta vagy tisztességtelenül szerezte rá a pénzt

2014. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tengor ***** válasza:

A kiadó megelőlegezte neked azt a pénzt, amibe az kerül, hogy te játszhass a játékkal. Igen is veszteség, ha azt te ellopod.

Ha csak 2 órára lopom el a Ferrárit, aztán felgyújtom v. bezúzatom, akkor az rendben van? Csak két óráig élveztem!

Ezek szerint a játék kiadók mind lopnak és tisztességtelenül szerzik a pénzüket? Játék eltöltés előtt mindig végzel egy teljes átvilágítást a kiadón és a gyártón?

2014. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az két különböző dolog volt,csak mellékesen megemlítettem

egyébként ne érts félre szerintem is igazad van csak próbáltam elmagyarázni hogy egy ferrari ellopása nem ugyan az mint egy játék letöltése ez olyan mintha valaki elteszi a tollamat vagy a telefonomat viszi magával nem mindegy és nemis ugyan annyira "számít" lopásnak

2014. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!