Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CD-lemez adathiba mitől van?

CD-lemez adathiba mitől van?

Figyelt kérdés

Egy CD-lemez adatait szeretem volna gépre felmásolni ám egy bizonyos fájlnál mindig ADATHIBA-üzenet ugrik fel.Most ez lehet attól,hogy karcos a lemez vagy pedig az évek során egyszerűen tönkrement.[Amúgy egy gyári préselt lemezről van szó,[nem olyan vészesen karcos] nem otthon megírt ról]Főleg azért kérdeztem,hogy érdemes-e lemez polírozásért pénzt adni.


Köszönöm a Választ!



2014. ápr. 27. 11:47
 1/7 Tengor ***** válasza:
Ha gyári lemez, akkor jó eséllyel neten fenn van a másolata. Kár lenne políroztatásért még fizetni.
2014. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen csak az a baj,hogy ez egy playstation 2 játék

A gépem csak eredetit játszik le.

Gépre csak azért akartam felmásolni,hogy ellenőrizem tényleg a lemez-e a hibás.

2014. ápr. 27. 12:02
 3/7 Tengor ***** válasza:
Így azért már más a fekvése... 500 Ft-nál többért ne políroztasd, mert valószínűleg az sem fog használni neki, egyébként pedig annyiért már játékot is lehet venni.
2014. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt is 1500-ért vettem aztán ez van vele.
2014. ápr. 27. 12:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ!
2014. ápr. 27. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt kipróbálhatod: [link]
2014. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi de az a baj,hogy nekem nem konkrétan az adatra van szükségem hanem az eredeti lemezemet kéne megmenteni igazából arra voltam kíváncsi hogy a hibát a karc vagy a lemez elöregedése okozza mert ha az utóbbi akkor hiába políroztatom le nem lesz jó. A gépre csak azért akartam felmásolni mert kíváncsi voltam,hogy a gép meghajtója tudja-e olvasni a lemezt kizárva ezzel a ps2 hibáját.
2014. ápr. 27. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!