Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot megérné 8GB-nyi...

Laptopot megérné 8GB-nyi RAM-ra bővíteni?

Figyelt kérdés

AMD A10-5750M APU és HD8670 GPU van benne, emellett 4GB DDR3 1600MHz RAM. Kénytelen vagyok win8 rendszert használni videodriver miatt. Most lesz ballagásom és arra gondoltam kérek bele RAMot, de gondolkodtam SSD-n is. A jelenlegi RAM egy Hynix darab (ez jónak számít?). Ha úgy alakul keresni kellene egy teljesen ugyan ilyet, vagy vegyek mondjuk egy Kingston kit-et?

Ja és Laptopoknál (ASUS) nem okoz a bővítés (szétszerelés miatt) garanciavesztést?



2014. ápr. 27. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

"Laptopot megérné 8GB-nyi RAM-ra bővíteni?"


Attól függ mire használod a gépet. Ha olyan programokat használsz és/vagy játékokkal játszol ami igényli a 4 GB-nál több RAM-ot, vagy ha egyszerre nagyon sok programot futtatsz, és már érzed hogy akadályt jelent a 4 GB RAM akkor igen, megéri.


"Ha úgy alakul keresni kellene egy teljesen ugyan ilyet, vagy vegyek mondjuk egy Kingston kit-et?"


Nem kell ugyan olyen. Kingston is jó.


"Ja és Laptopoknál (ASUS) nem okoz a bővítés (szétszerelés miatt) garanciavesztést?"


Ha szétszerelés, és RAM behelyezés közben nem kell elszakítani semmilyen címkét, akkor nem okoz garanciavesztést. Arra azért figyelj hogy megfelelő csavarhúzót használj, és ne menjen gajra a csavar menete.

2014. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*olyan
2014. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2014. ápr. 29. 21:03
 4/4 A kérdező kommentje:
gyakran használok virtuális gépet, meg néha-napján Photoshop is játszik, ezért gondoltam a bővítésre.
2014. ápr. 29. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!