Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok @-ot irni a...

Misi0023 kérdése:

Miért nem tudok @-ot irni a Razer billentyűzetemen?

Figyelt kérdés

Adott egy Razer Deathstalker. Pár napja megkergült és az alt+v kombóra nem tudok @ jelet irni. Minden más műkszik az alt gombbal, pl az alt+b re ez {.

Leszedtem a synapse szoftvert is de abban sem találtam megoldást. Csak az alt+v nem jó :S


2014. ápr. 28. 10:03
 1/4 Tengor ***** válasza:
Valami rátelepedett az Alt GR + V vagy Ctrl + Alt + V gombodra. Ellenőrizd azt, amit akkortájt tettél fel!
2014. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
passmark keyboard teszttel megnéztem és a jobb alt leütésekor a bal ctrl-t is beleveszi. Ezzel mit tudok kezdeni?
2014. ápr. 28. 10:36
 3/4 Tengor ***** válasza:
A "jobb alt" az az Alt Gr, ami a Ctrl + Alt kombinációja. Ezzel sok mindent nem tudsz kezdeni.
2014. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na ezt nem tudtam :D

De semmit sem telepitettem fel az utóbbi időben. Ezeket a billentyűkombók beállitásait nem lehet valahol megnézni?

2014. ápr. 28. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!