Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van beállítások között különbs...

Van beállítások között különbség, ha egy monitort D-sub kábellel, vagy HDMI-vel csatlakoztatok?

Figyelt kérdés

Van 1 TV/monitor amit monitorként használnék. Hiába állítom be 16:9-re hiányzik alul felül oldalt a képből(fekete) és ha gépen ha a monitoron állítom be nemjó.. Csak nagyítással, de úgy eléggé rontja a minőséget. D-sub kábellel tökéletesen működött, de az a másik monitorban van.. Lehetséges, hogy D-sub-al tökéletesen működött és HDMI-nél teljesen mások a beállítások? =/

Erről lenne szó: LG 22MN43D-PZ



#monitor #rossz #HDMI #D-Sub #LG 22MN43D-PZ
2014. ápr. 28. 17:19
 1/3 pinkpancser ***** válasza:
ATI VGA csinált nekem olyat, hogy HDMI és DVI-nél kicsinyítette a képet, DSUB-nál nem. Beállítottam, és natívba megy azóta is.
2014. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
d-sub analog jel picit homályosabb -hdmi/dvi ugyan az digitális jel hdmi hangot is tud képzeni ha van rá mód monitornál pl.. a lényeg hogy a digitális jel élesebb képet eredményez..
2014. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát nemtudom D-sub-al szebb képet adott mint HDMI-vel..

1. kommentelő nekem is AMD kártyám van (már nem Ati ugye) és összekicsinyítette.. Azt Catalyst-ba beállítottam nagyjából tűrhető így.

2014. ápr. 29. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!