Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a pendriveon...

Hogyan tudom a pendriveon levő dolgokat fat32 formátumra formázni?

Figyelt kérdés
bocsi, ha hülyeség a kérdés, lány vagyok és fogalmam sincs arról, hogy mit mondtak. annyit tudok, hogy a kocsiban nem ismeri fel a pendriveot a rendszer, és azt mondták hogy fat32-nek kell lennie. segítsetek légszi
2014. ápr. 29. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha érzékelte a pendrive-odat, akkor Win7 alatt "Számítógép"-be rámész, jobb klikk a pendriveon => "Formázás.." => a fájlrendszernél kiválasztod hogy FAT32, és leformázod. De vigyázz, előtte ments le mindent a pendriveról, mert mivel leformázod, töröl minden fájlt
2014. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
De egyébként az én NTFS rendszerű pendriveommal gond nélkül hallgatok zenét a kocsiban
2014. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

- A pendrive-od teljes tartalmát felmásolod a számítógépedre (a formázás során a pendrive-n tárolt összes adat el fog veszni!)

- A sajátgépben jobbklikk a pendrive-od betűjelén -> Formázás -> A "Fájlrendszer"-nél a lenyíló menüből válaszd ki a FAT32-őt -> "Gyorsformázás" elé tegyél pipát -> Indítás.

(A leírást XP alapján készítettem, de elméletileg Win7-en is nagyjából ugyanígy néznek ki a dolgok.)

2014. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pinkpancser ***** válasza:
Arra azért számíts, hogy FAT-nál van fileméret korlátozás. Tehát ha akarsz nagy fileokat is rátenni akkor NTFS vagy exFAT legyen inkább (ha XP-t használsz akkor inkább NTFS).
2014. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megcsináltam de még mindig nem ismeri fel a pendriveot a rendszer a kocsiban... akkor itt más probléma lesz??
2014. ápr. 29. 14:58
 6/8 A kérdező kommentje:
azért akartam fat32-be mert elméletileg egy hozzáértő azt mondta, hogy azért nem indul el a zene, mert nem fat32...
2014. ápr. 29. 14:59
 7/8 pinkpancser ***** válasza:
Tényleg van sok eszköz ami nem ismer fel mást. Próbáld ki másik pennel is.
2014. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megpróbáljam az ntfs-t? nincs másik, apukám rendelt ebayről kettőt, ugyanaz a márka, kingston. neki szeretném megcsinálni, hogy tudjon zenét hallgatni.
2014. ápr. 29. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!