Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius SW-HF 5.1 XXXX hangfals...

Genius SW-HF 5.1 XXXX hangfalszettre csatlakoztatható valahogy fejhallgató?

Figyelt kérdés

Nézegettem hangfalszetteket, közülük a Genius SW-HF 5.1 4500-6000 szettek elég ígéretesnek tűnnek. Viszont elég sokszor használom a fejhallgatómat, így mindenképp szükségem lenne bemenetre hozzá.

Ha bemenet nincs, hogyan tudnám váltogatni? Számítógépes felhasználásról lenne szó.



2014. ápr. 30. 12:53
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

5.1 -esken nem szokott lenni. Csak az ilyen gagyi kategóriákon. Front panel audió kivezetés nincs a számítógépeden? Ha hangkártya driver telepítve van normálisan és oda bedugsz egy fejhallgatót azonnal átvált rá. A másik megoldás a jack dugó elosztó.

[link]

2014. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:

Én beszereznék egy második hangkártyát (5 alatt kapható) és abba tenném a fülest. Onnantól szoftveresen lehetne váltani, hogy melyik alkalmazás hol szólaljon meg.

Megjegyzés: neked kimenetre van szükséged, nem bemenetre.

2014. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Front panel audió kivezetésem sajnos nincs..

Az elosztó hogyan tudna segíteni?


Elfelejtettem írni, hogy van egy 7.1-es Creative hangkártyám, de az integráltat letiltja, ha erre gondoltál.

2014. ápr. 30. 13:25
 4/7 Tengor ***** válasza:
Miért tiltja le? Állítsd be, hogy ne tiltsa le!
2014. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Lehet úgy állítani hogy ne tiltsa le. Ha a BIOS -ban AUTO -ra van állítva letiltja PCI/PCI-E hangkártya jelenléte esetén, de ha enabled -re állítod elvileg párhuzamosan használhatod a két kártyát. Vagy marad a jack elosztós megoldás.
2014. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

BIOS-ban való átállítással működik, köszönöm szépen!

Az egyetlen mellékhatás, hogy így a programok Master hangbeállítása elállítja az én Wave részlegemet is.

Azért megpróbálkozok majd az elosztóval is, kíváncsi lettem.

Még egyszer köszönöm!

2014. ápr. 30. 14:20
 7/7 A kérdező kommentje:

Megjegyzés:

A jelenlegi hangfal-fejhallgató párossal próbáltam ki.

2014. ápr. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!