Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik kártya a jobb: Nvidia...

Melyik kártya a jobb: Nvidia geforce 9800gt vagy Nvidia GeForce GT 220?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 11:00
 1/4 ceri ***** válasza:
100%
9800
2009. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az árfekvése egyébként tökéletesen tükrözi egy kártya teljesítményét.És mivel a 9800 gt a drágább így az a jobb.De szerintem inkább vegyél valami mást nem sokkal de valamivel drágábbat mert a 9800gt az majdnem ugyanaz mint a 8800 gt csak más a gyártás technológia de többet nem igazán tud talánn csak hajszálnyival.Nekem egy 9600gt van az 20%-al gyengébb mint egy 9800gt és márt kezd kevés lenni még tuningolva is pedig úgy már nem 20% a hátránya.De azért még eldöcög.Ja és arra figyelj oda bármilyen kártyát is veszel,hogy milyen gyors a memóriája és legalább 512 megás legyen ezt azért mondom mert vannak kártyák ugyanolyan árban ugyanattól a gyártótól dupla annyi memóriával.Itt töbnyire elég lassú memóriával szereltek azek a kártyák.Szóval lehet,hogy jobban hangzik a több de ha lassabb akkor nem jobb még rosszabb is lehet.
2010. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És néz teszteket abóól kiderül teli van velük a proharware.hu nekem sokat segítettek anno.Ja és mindegy milyen kártyát veszel ati vagy nvidia a jobb ár/ teljesítmény arányút válaszd.A nvidias alaplapba is jó az ati kártya csak nem megy CF és fordítva is jó cska ott meg az sli nem megy.
2010. jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9800
2010. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!