Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy videókárty...

Szeretnék venni egy videókártyát a gépembe méghozzá játék miatt. Hogy állapítsam meg hogy milyen videókártya jó az én gépembe?

Figyelt kérdés
Hallottam már videókártyákról amik leginkább játékokra vannak kitalálva vagy csak egyszerűen nagyon jó videókártyák de nem tudom hogy akkor most bármilyet vehetek a gépembe vagy hogy kell ezt megállapítani milyen jó a gépembe?

2014. máj. 2. 22:41
 1/3 Lajtai László ***** válasza:
Kéne a alaplapod pontos típusa. És a processzorod típusa is. Mert gyenge procihoz felesleges erős vga mert nem szolgálja ki. A tápodat sem árt tudni hogy milyen. A vga kártya fogyasztása miatt. És hogy menyi pénzt költenél rá?
2014. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amiket tudni kell:

-alaplap

-táp

-proci

-mennyit szánsz rá.

2014. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Intel Pentium 4 630, 3000 MHz (15 x 200)

Dell OptiPlex GX620

A tápot nem tudom mert ezeket az adatokat is egy program segítségével tudtam kideríteni.

2014. máj. 3. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!