Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Altatás után nem indul el a...

Altatás után nem indul el a gépemen, csak a fő HDD (C) és a D: meghajtó csak újrainditás után indul el ujra, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

#HDD #windows altatás
2014. máj. 3. 11:15
 1/6 Tengor ***** válasza:
Valószínűleg táp hiba. Melyik tápod van?
2014. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem egy nagy márka azt tudom, de nem hiszem hogy ez lenne, én bios beállításra gondolok, de hát inkább megkérdeztem. amugy 500wattos
2014. máj. 3. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell altatni aztán kész...


Egyébként is egy ilyen "altatással" több a kár, mint a haszon...

2014. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Öhhhhm.

Nehogy már te mondd meg a hiba okát. A BIOS beállításokat megnézni pedig egyszerűbb, mint ide kérdést kiírni.

Amúgy pedig inkább táp.

Vagy alaplapi hiba. Szokott pipszegni egynél többet?

2014. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mit csinálni? amúgy nemtudom, mert más hibát nem érzékeltem még, csak ezt...de az altatás utáni hdd inaktívság is csak egy idő után jön meg, úgy szokott lenni, hogy altatás után felcsukom a gépet elindul és egyszer csak leáll..
2014. máj. 18. 22:10
 6/6 A kérdező kommentje:
altatás utáni felkapcsolás után 1 perccel választódik le kb. egy olyan hanggal, mintha kihúznám az usb-t
2014. jún. 7. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!