Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Msi k9n neo v3 alaplap 1...

Msi k9n neo v3 alaplap 1 hosszú (2gyors egymást követő) 9 rövid sípolási probléma, ötlete valakinek, hogy ez mi lehet?

Figyelt kérdés

sziasztok!

a probléma lényege, hogy a gép bekapcsolása utàn a monitoron nem jelenik meg semmi, a képernyõ tuti jò! próbáltam kiszedegetni a hardvereket , majd visszatenni, de a probléma nem oldòdott meg! ami érdekes még, hogy a bios sem jön be, azaz full fekete kèp fogad! lehetséges hogy a video kártya ment tönkre? azok a pittyegõ hangok is jelenthetnek valamit, viszont arra nem találtam megoldást az én alaplapomra! ha valaki tudna segiteni , annak nagyon hàlàs lennék!

elõre is köszi!



2014. máj. 4. 11:55
 1/1 A kérdező kommentje:
megoldódott a probléma, a videó kártya volt a gond, a hűtője annyira beporosodott, hogy nehezen lehetett csak pörgetni, azaz beszorult, és nem volt hűtés, igy a kártya túlmelegedett, még kész szerencse hogy nem égett le! Szétszedtem, beolajoztam picit, és most működik rendesen :) Úgy hogy ez a csipogás ,ennél az alaplapnál valószínű a videó kártya hűtőjére vonatkozik!:D
2014. máj. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!