Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon hangos a táp ventim...

Nagyon hangos a táp ventim mit lehetne vele csinálni? (kép)

Figyelt kérdés
Mit lehetne vele csinálni eléggé laza ,lötyög propeller nem is tudom hogy kellene leszedni [link]
2014. máj. 5. 20:12
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
100%
Ezek úgy vannak megcsinálva, hogy ne lehessen őket szétszedni. Ki kell cserélni a ventit. Nem kell speciálisra gondolni, egy sima 1000 Ft -os 12 cm -es házhűtő is jó, aminek hasonló a fordulatszáma és a légszállítási képessége.
2014. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 halalfalo ***** válasza:
100%
Most nézem, az egy HKC táp? Ha az, akkor én egy jól irányzott dobással hajítanám a kukába. És örülj, hogy semmi baja a gépnek, csak hangos.
2014. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

#2: Ja tényleg, ezt nem vettem észre. :)


Kérdező: Ezek tudatában én is azt mondom, nem érdemes vele foglalkozni. Vegyél korrektebb minőségű tápot, ami a géped alkatrészei számára is biztonságosabb pl.: FSP, Chieftec, stb.

2014. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Majd jövő hónap elején megpróbálok beszerezni egy újat de addig ezt is szeretném használni csak nem tudom hogy kellene kicserélni a ventit.
2014. máj. 6. 08:59
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Leszeded a burkolatot, kicsavarozod a venti tövénél elvágod a kábelét. Ha nem akarod, a házhűtő csatlakozóját levágni, akkor a tápból jövő régi kábel végére kis tű érintkezőket is forraszthatsz. Ha nincs forrasztód, levágod a végét és lecsupaszítod és összesodrod őket (piros a pirossal, fekete a feketével a sárgát nem kötöd be sehova), majd leszigetelő szalagozod. Összeszereled. Ennyi.
2014. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi segítséget . Innen melyik lenne jó ? [link]
2014. máj. 6. 11:16
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
2014. máj. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!