Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Még milyen drivereket kellene...

Még milyen drivereket kellene telepítenem és hogy?

Figyelt kérdés

Konkrétan ami a legszembetűnőbb, hogy nincs hang és nem indít el videót. A hang drivert megpróbáltam telepíteni de azt írja a telepítés végén hogy "We cant find hd audio device" (saját illesztő programját töltöttem le az alaplap oldaláról)

a videó elindítási hiba meg nem tudom mi lehet, a videókártyám telepítve van..mi hiányozhat hozzá?


2014. máj. 6. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Videokártyának a vga gyártó oldaláról szedd le a drivert.
2014. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 P.O.C. ***** válasza:
Driverek kellenek, semmi más. Chipset, audio, videokártya, stb.. Ezek a gyártó oldalán vannak és ha megfelelő típushoz éé operációs rendszerhez szedted le őket, akkor működniük kell! Ha nem csináltál még ilyet, jobban jársz ha megkérsz egy hozzáértő ismerősödet segítsen neked.
2014. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te hogy telepítesz szoftveresen hardvert? Mert akkor még kéne egy driver a videokártyához és a hangkártya driverét nem szedted le jól/nem konfiguráltad jól/ rossz a kártya.
2014. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

rájöttem a videó bajára, nincs flash playerem és mint kiderült csak yt-n nem játszik le videót (sportmotor.hu-n teszteltem és ott működött)

a hang viszont még mindig kérdés

2014. máj. 6. 21:44
 5/11 A kérdező kommentje:
videókártyát úgy telepítettem, hogy beírtam hogy "nvidiga gtx 285" ott rámentem az oldalára és a downloadban leszedtem a drivert. ezzel mi a baj?
2014. máj. 6. 21:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Az nvidia oldaláról szedted? Hangnak keress más drivert.
2014. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igen, konkrétan innen : [link]

visszatérve:

mégsem működik a youtube. elindul a videó de csak a 0. másodpercet mutatja, de pl sportmotor.hu-n megy rendesen.

a hanghoz pedig akkor milyen drivert szedjek le?

asrock g41m-vs3 alapom van

2014. máj. 6. 21:49
 8/11 P.O.C. ***** válasza:

Tessék: [link]

Kiválasztod az operációs rendszered, a VGA kivételével feltelepíted az összes drivert és lesz hangod.

2014. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
innen akartam feltelepíteni az audiot, de nem engedte. akkor majd csak azután fogja ha a többi is fent van?
2014. máj. 6. 21:54
 10/11 P.O.C. ***** válasza:
Elképzelhető.
2014. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!