Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel Tudom szabályozni a...

Tamas243 kérdése:

Mivel Tudom szabályozni a ventilátorokat? (Többi Lent! )

Figyelt kérdés

NOs én vásároltam 2db ventilátort:CORSAIR Air Series SP120 High Performance 120mm Twin pack


-Nos beszereltem a gépbe (egyet hátulra,a másikat meg föntre..)és ugye alaplapba bedugtam mind2 és bekapcsoltam a gépet,Nah hát valami iszonyatosan hangos,mint egy helikopter!Először csak azt hittem,hogy mikor bekapcsol a gép(Windows 7) akkor ilyen hangos,de így maradt.Szóval mivel lehetne ezt szabályozni? vagy ami jobb lenne,ha ezt automatikusan s zabályozná a gép,Tehát ha forosodnak a dolgok akkor feljebbtekeri stb... De az is elég,hogy magamnak beállítom! Válaszokat előre is köszi! :)



2014. máj. 7. 19:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Barátomnak ugyan ilyenye van ,de ő beszerelte,és neki halk,normális,Automatikusan szabályozza neki a gép,nem értem,az enyémet miért nem??? Olyan mintha maxon futnának! :S
2014. máj. 7. 19:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Speed Fan. .ezzel próbáld:)
2014. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mivel maxon is futnak! bios-alaplap és kor függő, hogy szabályozza-e a gép vagy sem :)
2014. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na,most akkor ez azt jelenti,hogy baszhatom? nem lehet beállítani ? Mert Bios-ba én semmi ilyesmit nem találok.
2014. máj. 7. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Írd le az alaplapod típusát, úgy talán tudnak segíteni.
2014. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
alaplap ASUS Maximus IV Extreme-Z
2014. máj. 8. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy nézem, hogy az ASUS Fan Xpert nevű progija jól jöhet neked.

Nekem egy egyszerűbb ASUS lapnál jól működik.

2014. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!