Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 nincs hang?

Windows 7 nincs hang?

Figyelt kérdés

letöröltem véletlenül a drivert win7-rők a nélkül is möködöt t.és most nincs hang túd valaki segiteni többb infó képeken::: [link]

2. [link]

3. [link]



2014. máj. 9. 19:50
 1/8 lali51 ***** válasza:
Eszközkezelőben jobb klikk a hangeszközre eltávolítás, enter-újra indítani a gépet, a Win7 automikusan telepíti a hangeszközt és adrivert.
2014. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
biztos mert nem jogtiszta rendszer és a frissitésekkel gond van :D
2014. máj. 9. 20:15
 3/8 lali51 ***** válasza:
99% .Ha ez nem működik töltsd le az iobit driver boostert, az megtalál minden driwert ami a gépedhez kell. A win7-et pedig aktiváld.
2014. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem mükődik kiprobálom a progit :D am FAIL-t ír :D
2014. máj. 9. 20:36
 5/8 lali51 ***** válasza:

Innen töltsd le:

[link]

2014. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tengor ***** válasza:

Szerintem szólj apukádnak, hogy csinálja meg a gépet! Másodikosként nem hiszem, hogy ez a te feladatod lenne.

Apukádnak egy tipp: hardver azonosítók alapján keressen drivert, és ne ilyen dirver varázsló marhaságokkal!

2014. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most ezen jót nevetem az ASROCK honlapjárol szedem le mert a lapom:asrockg313-s és nem észleli a driver a hardvert
2014. máj. 10. 06:21
 8/8 lali51 ***** válasza:
Az alaplaphoz tartozó chippset drivert is telepítsd fel.
2014. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!