Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kedden vettem egy egeret az...

Kedden vettem egy egeret az ATX-nél, de már problémák jelentkeznek. Ilyenkor garancia, vagy kicserélik?

Figyelt kérdés

Tehát most kedden vettem egy Coolermaster Storm Devestator egeret, és már jelentkezik az a hiba, amit más egérnél csak évre rá tapasztaltam, mégpedig hogy amikor görgetek, akkor néha egyet visszaugrik. (Mintha pl. 10-et legörgetnék, 1-et vissza, 10et le, 1-et vissza. Pedig folyamatosan lefele görgetek.)


Ugyan van 3 év garancia, de ne hogy már egy ilyen egér egy héten belül már problémás legyen.


Ezt ilyenkor visszacserélik? Mert ha elküldetik garanciába, akkor a postaköltséget nekem kell állnom, amiből ár kb. kijönne még egy ilyen.


Szétszedni nyilván nem akarom, mert akkor kapásból ugrik a garancia.


Az oldalon ilyen esetre nem nagyon találtam információt, hogy ha már azon a héten elromlik a termék, mi van. És igen, normálisan használtam, nem ejtettem le, nem dobáltam, nem adtam oda a szomszéd macskának, hogy kergesse meg...



2014. máj. 10. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes hiba s nem is vagyok benne biztos hogy nem szoftveres e a gond. Próbáld ki egy másik gépen s ha ott is csinálja akkor gariba vidd vissza.
2014. máj. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok benne biztos hogy lesz hozzá de nekem a microsoftos egeremmel volt ilyen és egy driver letöltése segített (sőt jó kis beállításokat oldott fel) próbáld meg lehet segíthet
2014. máj. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Majd megnézem másik gépen, de nem hiszem, hogy az lenne a baja. Két nappal azelőtt tettem újra a wint, ahogy vettem, semmi felesleges sz** nincs rajta. És tegnap jelentkezett először a hiba, addig jó volt.


Külön driver nincs hozzá, csak amit a Windows feltesz magától, azt pedig már újraraktam.

2014. máj. 10. 02:00
 4/8 Tengor ***** válasza:
Ha annyit ér az egér, amennyit a posta, akkor vegyél egy másikat. Ha azt sem akarod cserélni egy hét, egy hónap után, akkor szánj rá kicsit többet!
2014. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tengornak igaza van, szánj rá inkbáb több pénzt.

Mesélek valamit: anyám vett egy 2-3 ezer forintos egeret. Annak is görgő-problémája volt. Szétszedtem... És a görgő érzékelőjének(?) egyik lába nem volt beforrasztva a helyére... Megforrasztottam és működik...

Szóval az olcsók egereknél fenn áll az ilyen hibáknak a veszélye szerintem...

2014. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért egy 5 ezer forintos egértől többet vár az ember. Eddig a tescos noname 1000ft-os egereim és 1-2 évig bírták, nehogy már ez ne.

Főleg, hogy nem egy sz** márka, igaz, hogy ez a legolcsóbb egerük, de attól ez még nem járja.

2014. máj. 10. 11:12
 7/8 Tengor ***** válasza:
Azért egy egér elpostázása nem 5000 Ft...
2014. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem, de ki szeretne pluszba ráfizetni egy vadonatúj termékre, mert valószínűleg gyári hibás? Ugyan is ennyi idő alatt más nem jöhet szóba, nem lehet az időre, meg a koszra fogni. És kipróbáltam más gépen is, ugyan ez a jelenség tapasztalható.
2014. máj. 10. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!