Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Miért nem tudom bekapcsol...

SOS! Miért nem tudom bekapcsolni a gépem?

Figyelt kérdés
Szóval az a gond hogy használva volt a gép és hirtelen leállt. Utána már be se lehetett kapcsolni, valamennyit értek hozzá ezért szétszedtem megézn nem-e lazult ki valami vagy hasonló, de semmi az egér világít tehát áram van de viszont az usb-ék már nem működnek mibaja lehet elég régi gép nem egy nagy szám..kb. 5-7 éves. Mi baja lehet netán a táppal van gond abba is belenéztem eléggé füstösnek tűnik?! Válaszotokat előre is köszönöm!!!

2014. máj. 10. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetséges a táp de lehet az alaplap vagy a proci szállt el.. elsőnek azt javaslom próbáld ki másikkal táppal is.
2014. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Meghalt a tápegység. Hogy az egér világít, az semmit se jelent, mert a tápból többféle áram is jön, azért van olyan sok vezetéke. Ebből az egér csak egyet használ, az alaplap és proci meg pl. teljesen mást.


Másik lehetőség, hogy az alaplap mondta fel a szolgálatot, de ennek kisebb az esélye.


Megoldás:


Ismerőstől kérsz kölcsön egy tápot, és azzal kipróbálod. Ha működik, veszel egy magadnak. Ha nem működik, akkor keresed tovább a hibát.

2014. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 10. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen táp (márka, típus)?
2014. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Idáig nem volt belenyúlva azaz ez gyári valami unipower 450W-os.

Kipróbáltam egy régebbivel ami még egy régi gépből van teljesen nem tudtam csatlakoztatni de legalább elindul csak látszik hogy gyenge tápprobléma ( a régi valami Aopen 250w-os nem mindegyik csatlakozó ja volt jó ezért csak részlegesen csatlakoztattam de legalább beindult bugott meg világitottak a ledek de látszott hogy eléggé halvány). Milyet ajánlotok? Milyet érdemes venni?

2014. máj. 11. 00:23
 6/9 Smittes ***** válasza:
mennyit szánnál tápra?
2014. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egy olyan 10000 ft körülit ha megoldható de 15 fölé nem szívesen mennék... aztmondják nem éri meg rajta spórolni....
2014. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Smittes ***** válasza:
2014. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Köszönöm szépen!!!!
2014. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!