Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop+ egy külső videókártya?

Laptop+ egy külső videókártya?

Figyelt kérdés

Azt hallottam ,hogy egy laptopot össze lehet kötni egy külső videokártyával,úgy ,hogy az a laptopon keresztül szívja fel az áramot. Ha jól tudom ez csak akkor működik ,ha a videokártya nem a laptopba hanem egy másik monitorba küldi át a jelet. Jól tudom,hogy van ilyen?

Ha van ,hogy lehetne megvalósítani.



2014. máj. 11. 17:28
 1/5 Tengor ***** válasza:

Az áramot általában pont nem tudja a laptopból felvenni, kell neki egy külső táplálás (adapter v. táp). A laptop technológiájától is függ, hogy hogy kezeli a kártyát, de a legtöbbre igaz, hogy csak külső kijelzőre lehet rákötni.

Igazság szerin inkább technikai érdekesség, mint valóban hasznos dolog az ilyen.

2014. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-2 gép kivételével nem jellemző az, hogy támogassák a laptopok a külső videókártyát
2014. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Láttam képeket,de ezek ilyen csináld magad otthon elkészített cucc volt. Én nem nagyon értek ilyen barkácsolásokhoz. Nincs valami egyszerűbb megoldás ,ilyen eszközök között,ahol ne kelljen barkácsolni?

Tehát most valami cég által elkészített eszköz ami egy kisebb gépházban van,nekem csak egy videókártyát kellene beletennem.

2014. máj. 11. 21:59
 4/5 Tengor ***** válasza:
Nem hoz akkora javulást teljesítményben, hogy azt tömegesen vennék és megérje gyártani.
2014. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:
Teljesen felesleges és értelmetlen.
2014. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!