Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen komoly vízhűtést...

Milyen komoly vízhűtést ajánlottok egy fx8320 -ra ami egy Sharkoon Bulldozer gépházba elférne?!

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 09:59
1 2
 1/13 madmaxx ***** válasza:

ehez vizet naggggyon felesleges, ÉS csak nagy pénzkidobás...

...még komolyabb OC-ban is elfutna léghűtéssel, nézz inkább vmi "Thermalright Silver Arrow SB-E", vagy "Noctua NHD 14"-est

2014. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ismerősömnek coolermaster hydro 412es léghűtéssel 4.5 ghz-en 65fokos a proci, nekem id akörül van a mugen4el, + ramok se férnek el alatta! És nagyobb hűtő teljesítménnYel 4.7ghzig stabilan menne...szóval nem fölösleges sőt hely szempontjából sem mind1

szóval milyen vizhutest ajánlsz rá ami Sharkoon Bulldozer gépházba elférne??

2014. máj. 12. 10:20
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt ajánlanám, nagyon komoly hűtő.

[link]

2014. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Helló!

Nagyon köszönöm! :) Nézem tényleg jónak tűnik! De úgy halottam vízhűtésben "csak" Corsair-t szabad venni...?!

Illetve ez elférne egy Sharkoon Bulldozer gépházban? :)

2014. máj. 12. 14:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocs, a házat nem néztem, nem hiszem hogy belefér.

Egyébként az emberek sok hülyeséget találnak ki, nincs olyan, hogy csak ilyet, vagy csak olyat szabad venni, csak biztos volt rossz tapasztalata annak akitől hallottad, dehát az mindenkinek van.

Nem is biztos, hogy elfér abba bármilyen vízhűtés, mert hát elég kicsi az a ház.

2014. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem, nos igazából 42cm-es vga is elfér benne a gépházba, szóval azért azt nem mondanám hogy elég kicsi :) mert a régi sima gépházamba is elfért egy pár nagyobb testű hűtő. De amit írtál hogy valakinek ilyen tapasztalat másiknak olyan az igaz...!

Egyébként erről a gépházról lenne szó: [link]

2014. máj. 12. 15:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocs, tévedtem, belefér. :)

Szerintem ha van ennyi pénzed, akkor ezt vedd meg, legalább elmondhatod a a tapasztalatodat, mert én is ilyet tervezek. :)

2014. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen VGA-t tervezel bele, vagy már megvan?
2014. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat! :)

Egyébként Corsair h110-re pályáztam...

majd nyáron egy asus radeon r9 290-re pályáznék! :)

2014. máj. 12. 21:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Először én is azt néztem, az is biztos nagyon jó, ha lesz időd elmondhatnád a tapasztalataidat róla. :)

Az a kártya nagyon jó, remélem segítettem, és sok sikert kívánok! :)

2014. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!