Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a fene baja van a monitorom...

Mi a fene baja van a monitoromnak?

Figyelt kérdés
Üdv. Szóval egy igen érdekes problémával találkoztam. Egyik reggel kapcsolnám be a gépet, és látom hogy nem világít a monitoron a kis sárga lámpa, sosem szoktam kikapcsolni. Hiába nyomtam meg, nem csinált semmit, tehát nem volt áram alatt. Kihúztam, visszadugtam de semmi, valamikor felvillan egy sec-re és kis is alszik, mintha elmenne az áram. Kihúztam a gépből is a Videó kártyát, de úgy is ezt csinálta. Fogtam a monitort és átvittem egy másik konektórhoz, mondom hátha az szar, és lám, megjavult, aztán visszadugtam a helyére és jó is kb 3-4 napig, aztán megint elkezdi. Szóval, a saját konektorjába ha dugom nem javul meg, csak ha átviszem a másik szobába és ott bedugom, majd vissza hozom ide. A géppel nincs probléma, mert kb 2 hónapja csinálja ezt, és 2 hete van meg az új gép, és azzal is ugyan úgy csinálja mint a régivel. Kicseréltem az AC kábelt is, de még mindig csinálja. A monitor Acer AL1715, már elég öreg, asszem 7 éves. Mi baja lehet?

2014. máj. 12. 14:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint, nem a videó kártyát húztam ki, hanem a monitort a videó kártyából, bocsi elírtam.
2014. máj. 12. 14:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Cseréld ki az elosztót szerintem, de előtte próbáld ki, hogy ha nem viszed át a másik szobába, csak 10 percre kihúzod, és visszadugod, jó-e ismét. Ha ez van, akkor a táp kezdi megadni magát, ha az elosztóra szűkül a kör, akkor meg nyilván kínában volt drága a réz.
2014. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam azt is. De nem jó, a monitor bekapcsol, de mihelyts megjelenik rajta a kép, ki is kapcsol.
2014. máj. 12. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a másik szobában beüzemeled gépestül, és jó, akkor igencsak a kégli vezetékelése van tűzveszélyes állapotban.
2014. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A monitor tápja a ludas azon belül meg az egyik kondenzátor akkor csinálja ezt nálam is pont ez volt :)
2014. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!