Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a gépekről? (lent)

Figyelt kérdés

Játékokra használnám csak. Melyik a legjobb hardverileg és árilag? Köszönöm a válaszokat. ( annyi még, hogy a laptopok előnyben, de ha véleményetek szerint a felsoroltak közül lemarad a laptop, hallgatok rátok)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


HA kérhetném a laptopokról írnátok külön véleményt? Köszönök mindent előre is.


2014. máj. 13. 00:09
 1/7 hypno ***** válasza:

A laptopot leszámítva az embernek olyan érzése van, mintha maradék alkatrészekből raktak volna össze valami működőt. A laptop pedig lehet hogy jó volt akkor amikor megcsinálták, de ma ennyi pénzből sokkal korszerűbb gépet vásárolhatsz.


Még talán az első tűnik a legkiegyensúlyozottabbnak, ha leszámítjuk, hogy a létező legolcsóbb alaplappal rakták össze, nem tudjuk milyen gyors a memória, és ha veszel bele egy diszkrét videokártyát, hogy játszani is tudj, akkor egy videochip nélküli darab talán jobb volna.


A tápokról nem tudunk semmit. Lehet hogy jók, de olyankor azért eldicsekszik vele az eladó.

2014. máj. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jókat röhögtem a "gamer" gépeken :D. Most komolyan, egy r7 240 gamer vga (2gb vrammal, amit sosem tud kihasználni) vagy az integrált AMD HD8570D? Ezek mind aránytalan gépek, a jó gépet akarsz, akkor elfelejted az olx és társait és hardveraprón keresel gépet, ahol az eladók értenek is hozzá: [link]
2014. máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb a 3.-nál: "GTA5,fare cry 3 akadás mentes full grafikán :)" :) +1
2014. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

loool...Az első gépre azért eléggé merész gamerként tekinteni, egy jó VGA még legalább 25-30 ezret dob az áron. És mellékesen, ipon.hu-n összeválogatva 72 ezerre jön ki újonnan, és nem 3 hó a gari rá, hanem 1-2-3 év hardvertől függően....szal azért vicces. Persze ezt úgy néztem, hogy valószínűleg valami gány táp+ház kombó, de biztos hogy nem éri meg.


A Profi PC....lol...102 ezer forintot kérni érte már szerintem kimeríti a bűncselekmény fogalmát. Az E5500 processzor kb 4-5 ezer forintot ér, meg ránézésre az a vga is kb 5 ezer...az a gép szerintem 30-nál többet nem ér.


A Phenom "gamer" géppel ugyanaz a baj, mint az elsővel, újonnan is ugyanennyiért veszed meg, és még egy normális vga sincs benne.


Az Aspire meging rablás 130-ért, hardveraprón garanciásat találtam 90ért, és legalább korrekt leírás.

[link]

Mondjuk amit linkeltél az megint vicces.

"nvidia geforce gt540m/alaplapi intel hd graphics 1gb tehát 2 videokártyát kezel ami összegezve 2gb!!!!"...MIÓTA ÖSSZEGEZZÜK ŐKET KOMOLYAN??????...És amúgy se számít a Vram mérete ilyen árkategóriában.

"GTA5,fare cry 3 akadás mentes full grafikán :)"...Az b..zdmeg nagyon jó akkor, tekintve hogy GTA5 nincs még PC-re....

90-ért már megérné talán, de persze csodát nem kell várni, ez sem egy gamer videókártya ami benne van.

[link]


Végére maradt a Dell...Na az messze a legnagyobb pénzkidobás. 130-ért, nem hogy börtönt adnék, de még jól meg is verném, hogy ennyiért próbál elsózni egy ilyen gépet. A processzor gyengébb mint az asztali gépemben lévő, pedig azt a procit 2000 (kétezer!) forintért vettem. Ja és a kijelzője is csak 11", az nagyjából lóf..sz.

Amúgy ez egy M11XR1-es gép, van már R3-is belőle.

De itt egy R2-es, ezerszer erősebb i7 processzorral, de ettől még a vga gyenge marad, ez is 140 ezer.

[link]


A véleményem az, hogy sikerült felidegesítened ezekkel a gépekkel :D Amúgy 130-ból már össze is rakathatsz egy jó asztalit, amivel nem lesz gond a játékokkal, laptopot meg ennyiért el kell felejteni.

2014. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítségeteket, sajnos nem értek hozzájuk annyira mint ti, ezért is jó, hogy megosztottátok velem a tudásotokat, véleményeteket. :D Őszintén nekem jobb lenne egy laptop, de úgy hallottam, hogy egy laptop, ami mondjuk egy azon gyors egy asztali géppel, sokkal (SOKKAL) drágább! De sajnos normális információt erről se kaptam.
2014. máj. 13. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez igaz. De talán pontosabb úgy fogalmazni, hogy ugyanannyi pénzért erősebb asztali PC-t lehet összerakni/venni.

(Egy csúcskategóriás notebook nem közelít meg egy csúcskategóriás PC-t teljesítményben szerintem.)

2014. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 150 ezertől indulnak újonnan az olyan laptopok, amiben már van külön videókártya, és 1-2 játék el is fut rajtul alacsony felbontáson, 200+ az a kategória, ami már viszonylag erősebb, de annyiért meg már csúcs asztali gépet veszel.
2014. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!