Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-Link TL-WDR4900 routernél...

TP-Link TL-WDR4900 routernél az 5GHZ-es hálózat, nagyon gyors, de Smart TV-n megszakad a streamelés, aztán kezdhetem előről, valakinek ötlet mitől lehet?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 14:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 30Mbit/s-ot mér ( igaz 120-as netből, de elégnek kéne lennie ).
2014. máj. 14. 14:29
 2/6 anonim ***** válasza:
én most tervezem router vásárlását. olvastam a 4900-asról is sok mindent. azt mondják a gyári firmware egy rakás szar. belekell ásnod magad és openwrt-t rátenni majd beparaméterezni. nem lesz egyszerű de sok segédlet van hozzá fórumokon
2014. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gyári legújabb firmware-t raktam fel rá, gondoltam segít, mert egy régebbi kisteljesítményű routeremnél segített. Tudnál linkelni esetleg nekem egy ilyen fórumot?
2014. máj. 14. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1000 köszönet.
2014. máj. 14. 14:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az openwrt-s sem egy leányálom, ráadásul brickelte a routeremet :D, most fejeztem be a rendbetételét, nagy nehezen sikerült külföldi fórumokon megadták a segítséget. Majd közelebb teszem valahogy a routert a TV-hez. :D mindenesetre köszönöm!
2014. máj. 15. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!