Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell a hangkártyát be...

Hogyan kell a hangkártyát be "szerelni" a gépbe?

Figyelt kérdés

Akarok venni egyet, nem túl drágát 3-4-e ft-ért, csak nem tudom, hogyan kell be szerelni.

Szóval a kérdésem az, hogy hogyan?

Addig meg van, hogy:

-Gépet lecsatlakoztatom az áramkörről

-Oldallapot leszedem

-Hátlapjából a szükséges lemezt kiszedem

-Berakom a hangkártyát a megfelelő helyre

És innen hogyan tovább?

Be kell valamit kötni, esetleg valami?



2014. máj. 14. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A driverét fölrakod Windowson belül és használhatod.
2014. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:

Megjegyzés: A meglévő nem működik v. szét akarod osztani a csatornákat? Ha azért veszed, mert jobb minőséget szeretnél, akkor a 3-4 ezer Ft kevés lesz.

Kérdésre: maximum az alaplapi kivezetéseket (ha van) kell bekötni. Ha nem kötöd be, akkor sincs semmi, a kártya működik.

2014. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából azért akarok, mert a fülesemnek valami baja van.

Van hátul 1-1 jack (mikrofon, és hangfal) meg elől is 1-1

Ha előre dugom, akkor zúg recseg, néha be tudom állítani, hogy ne, de ha megmozdítom, megint kezdi.

Ha hátulra dugom, akkor szól rendesen, csak néha be recseg.

Bár most, hogy le szedtem a gép oldalát, kicsit kifújtam, most a hátsó jack-nél (egyenlőre) abbahagyta.


A fülesnek nincs semmi baja, telefonra rádugom, nem zúg.

Régi fülesemet az elsőn használtam (kb 1,5m volt a kábel hossza) akkor azt is igazgatnom kellett....

Ezt most a hátsón használom, és néha be zúg, vagy be recseg (1-2 percenként 1-2x, de csak zene hallgatás közbe, és csak PC-n)

Ezért akarok venni 1 hangkártyát.

2014. máj. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!