Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépemet nem rég raktam össze...

Herceg Patrik kérdése:

Gépemet nem rég raktam össze párnapig jó volt asztán jött egy gond a gép szinte egésznap megy! Mikor este kapcsolom ki és reggel kapcsolnám be nem add képet csak akkor mikor árambol huzom ki és vissza be mi a gond?

Figyelt kérdés
Vagy is használom a gépet ki kapcsolom páróra után kapcsolom be nincs kép ha árambol huzom ki van kép ez mi?

2014. máj. 15. 10:13
 1/9 Tengor ***** válasza:
Tipikus táp hibának tűnik. Milyen tápod van?
2014. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
VGA elvileg jó mert másik gépb-be jól üzemelt ! Ram is Cpu is egyébként más baja nincs volt olyan is hogy a Gépház Ledes és a Ledes Ventilátor nem világitott + be se indult szét szedtem le huztam a tápró vissza rá dugtam és úgy jó
2014. máj. 15. 10:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Codegen 400W ez másik gép-be tökéletesen ment vagy most kevés lenne a gép-nek?! A Cpu 2x3200 Intel Ram 2 gb 1066 Videókártya Ati Readon HD 5450 a gépház+1led 12cm és kettő seima venti+CPu venti
2014. máj. 15. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Tönkrement a táp.
2014. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tengor ***** válasza:
A Codagennek vanna bugos szériái. Vegyél egy tisztességes tápot alá!
2014. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És 100% hogy a táp?
2014. máj. 15. 11:37
 7/9 Tengor ***** válasza:
Elég valószínű. De ha nem is az, akkor sem szabad a tápon spórolni.
2014. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Chieftec CTG-450 táp a te "embered"
2014. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben ! Majd írok a fejleményről mi változott Am gondoltam arra is a VGA mert némeik gép meg nem tudja kezelni be sípolnak vele de ami erősebb gép az tudja kezelni enyím is kezeli ! De van pl DellPowerEdge haveromnak olyan van na az nem tudja fogadni be sípol neki Másik haverom é már kezeli a gépe enyím is kezeli csak akkor ezek szerint a táp ki fogom cserélni ! Pcx-en nézek egyet
2014. máj. 15. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!