Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket érdemesebb?

Melyiket érdemesebb?

Figyelt kérdés
a tabletomat nem tudtam bekapcsolni ezért el vittem szerelőhöz.egy hónapja ott van és azt mondták hogy mivel nem csinálták még meg kérhetek cserét.várjam meg míg elkészül vagy kérjek újat ? mert rajta van egy csomó cuccom.esetleg megtudják oldani hogy átrakják az újra a a régiről a dolgaimat amikor még nincs kész ?

2014. máj. 17. 19:28
 1/4 CspCsj ***** válasza:
Sajnos a személyes adataidat nem garantálja senki, sőt nagy valószínűség szerint törlődni fognak...ha külső memóriakártyán vannak, akkor szinte biztos hogy megmaradhatnak, de azt oda sem adtam volna a tablettel.
2014. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
személyés adataim nincsenek rajta én inkább játékokra gondolok azokat a tablet memóriájára raktam.arra lennék kíváncsi hogy az megoldható-e hogy kapok egy újat és arra rámentik a régiről a játékokat ? vagy megéri megvárni vagy inkább kérjek újat ?
2014. máj. 18. 00:12
 3/4 CspCsj ***** válasza:

AZ a hibától függ, hogy át tudják-e másolni a tartalmat, de még nem láttam, hogy cserekészülékre átmásoltak volna bármit is...

Sőt készülj fel, hogy a javítás után gyári állapotban kapod vissza a gépet (vagyis üresen).

2014. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor szerintem egyértelmű hogy csere.csak sajnálom a játékállásokat mert eléggé jól haladtam most kezdhetek mindent előről..bár át sikerült gépre másolnom fájlokat amennyit tudtam mielött ki nem kapcsolt volna de ezekről nem nagyon tudom melyik fájl melyikhez tartozik.van egy kis káosz.
2014. máj. 18. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!