Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen notebook-t ajánlatok...

Milyen notebook-t ajánlatok 150. 000 HUF-ig?

Figyelt kérdés
Én most nézegettem a Lenovo g505-öseit, meg a Dell Inspiration-kat, meg a HP Pavilonokat, de ezeket nagyon lehúzták fórumokon. Filmek, böngészésre, meg 2003 2013 közötti játékok futtatásához kellene. Mi a véleményetek? Előre is köszi a válaszokat. Hasznos infók esetén zöld pacsi, értelem szerint fordítva piros.
2014. máj. 18. 09:46
 1/2 hypno ***** válasza:

Mivel új játékok futtatásához (a 2013-asok ide számítanak) 250 ezer alatt nem kapsz gépet, nem is kellene túl sokat görcsölnöd rajta.


Válassz egy használt üzleti kategóriás gépet (DEll latitude, HP Elitebook, Lenovo Thinkpad, Acer travel mate) minimum második generációs i5 processzorral, mert azok sokkal strapabíróbbak és az integrált grafikájuk valószínűleg elegendő lesz a régebbi játékokhoz.

Kapsz ráadásul jobb üzemidőt mint az egyébként gyengécske diszkrét videochipektől.

2014. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt találtam, ami jó lehet.

[link]

2014. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!