Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám beállítani a...

Hogyan tudnám beállítani a BIOSban?

Figyelt kérdés

Írtam már hasonló kérdést, de mostmár gyakorlatilag teljesen biztos hogy a BIOS a hibás mivel majdnem minden más alkatrészt kicseréltem:D


A probléma a következő: bekapcsoláskor a processzor ventillátora nem hajlandó elindulni, vagyis közben meg-meg moccan de nem forog stabilan (ha nem fullra bekapcsolom, csak újraindítom a gépet, semmi gond). Mivel a tápot ma cseréltem ki mostmár biztos hoyg nem az áramellátás a hibás, vagyis inkább úgy mondom, nem a táp. Kérdés, hogy BIOS hibája lehet-e és hogy hol lehet ilyesmit beállítani? Mert ha nem forog a ventillátor akkor sípol a gép mint a veszedelem.


Alaplapom: Gigabyte GA M52LT-D3



2014. máj. 18. 12:34
 1/2 levis56 ***** válasza:
És mi van akkor ha a proci hűtő venti a hibás? Lehet csatlakozási hiba vagy a vezeték megvan törve nem érintkezik rendesen a laphoz.
2014. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor betölt a windows és átveszi a vezérlést, hibátlanul megy a venti, ezért gondolom hoyg a BIOS a ludas.
2014. máj. 18. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!