Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kompatibilitasi problema?

Kompatibilitasi problema?

Figyelt kérdés
Vizhutot szeretnek tenni az FM2+ -os alaplap/procimra,de nem talalok olyat aminek a leirasaban az FM2+ is tamogatottkent szerepel,csak az FM2. Van-e kulonbseg a ket foglalat kozott a hutoket illetoen? Fel tudom-e majd rakni ra? Meg egy kerdes: a 65watt tdp-s processzornak (nincs kulon,es nem is tervezek bele vga-t, csak az apu-t hasznalom) eleg lehet-e egy ilyen huto ventilatorok nelkul is,csak a radiatorral (dupla!) ? Mielott vki bele kotne,hogy minek egy 65wattos procihoz vizhuto (plane dupla radis),hat azert mert nekem a csendes gep elsodleges szempont,es arra gondoltam,hogy ha ventik nelkul nem is,de azokat min.fordulatra szabalyozva boven le tudja huteni a processzort.

2014. máj. 18. 13:17
 1/2 Lajtai László ***** válasza:
Jó hozzá az FM2 is. Nálam is azzal megy az FM2+
2014. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Pontosan milyen hutot hasznalsz, es hany watt tdp-s processzorhoz?
2014. máj. 18. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!