Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router Probléma (Több Lent)?

Router Probléma (Több Lent)?

Figyelt kérdés

a problémám az hogy mikor bejutok a konfigurációs oldalra akkor minden német,próbáltam firmware-t frissíteni de nem jött össze...aztán egyszer eljutottam a WLAN-ig be állítottam az SSID-t és a jelszót is.

csak a gond az hogy nem tud csatlakozni a DSL-hez. be állítok minent de egy mukkot nem értek mert nem tudok németül,esetleg az egész bekonfigolásához vagy firmware-frissítéséhez valami segítség? (MINDEN NORMÁLIS ELŐREJUTÓ HOZZÁ SZÓLÓT PONTOZOK) annak megy a pa

csi!



2014. máj. 18. 17:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egy Fr!tz Box 7170 fon WLAN-ról lenne szó
2014. máj. 18. 17:21
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennek van angol nyelve is. Keresgélj a system körül és találsz olyat, hogy "sprache" az lesz a nyelv, állítsd át english-re és angol lesz.
2014. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
okés köszönöm! nm soká megnézem!:)
2014. máj. 22. 09:02
 4/11 A kérdező kommentje:
a gondom az hogy a gép mostmár felsem ismeri:/ nem hoz be semmilyen konfigurációs oldal-t mit tegyek?
2014. máj. 24. 16:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Van rajta egy reset gomb, azt nyomd meg, és akkor teljesen alapra visszaáll, akkor "felfogja ismerni a gép" és betudod állítani.
2014. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a gond az hogy a routeren nem látok egy darab picike kis resetgombot sem:S csak egy WLAN gombot! meg egy USB-portot 4 LAn-helyt 2db FON-t meg 1 ADSL-t!
2014. máj. 26. 16:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Ott kell lennie az antenna és az adapter bemenet között.


Egyébkén kösd össze kábellel a géppel, majd futtatásba írd be, hogy cmd, majd abba írd be, hogy ipconfig ott megjelenő alapértelmezett átjárót kell a böngészőbe beírnod.

2014. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ok Köszönöm szépen! holnap kipróbálom! :)
2014. máj. 27. 19:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg próbáltam,de van egy kis gond! be ütöttem hogy ipconfig,és egyszerűen az alapértelmezett átjáró-mál üres volt a mező!
2014. máj. 28. 08:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor vidd vissza a boltba. De ne említsd, hogy frissítettél rajta szoftvert. Talán visszaadják a pénzed, amiből vehetsz egy értelmes routert (lehetőleg ne tplinket)


(Az összes többi válaszoló is én voltam.)

2014. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!