Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hangfalat ajánlotok?

Milyen hangfalat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy veszek egy hangfalszettet kb.10 000-ft ért. A fő célom, hogy az 5.1-es hangkártyámat nagyjából kihasználjam(főleg zenét szeretnék hallgatni, inkább minőségien, mint hangosan, a basszus is nagyon fontos, stb... . Egy-két 5.1-es hangfalszettet láttam ennyiért,

de úgy gondolom jobban megérné egy 2.1-es.

Sajnos nagyon amatőr vagyok a témában, de bízom benne, hogy segítetek. :)


Összességében egy tisztességes hangzást szeretnék, amit kellemes hallgatni.



2014. máj. 18. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 10ezret szánsz rá, mondj le az 5.1-ről, mert amit annyiért kapsz, az minden, csak nem minőség.2.1, amit ebben az árban ajánlanék, az a Genius 1700. Viszont ha inkább zenére kell, akkor jobban járnál egy sima 2.0-val. Mondjuk egy Genius 800B.
2014. máj. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első választ kicsit korán írtam, még nem voltam magamnál :) Szóval, ha zenét szeretnél rajta főleg hallgatni, akkor jobb a 2.0, mint a 2.1, és ebben az árban Genius 1250B, ami szerintem igen kellemes.
2014. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de lehet hogy több pénzem lesz rá, esetleg valami 20000Ft körülit is tudnál írni? (olyasmit mint a Genius 1700?) A 3 hangfal tetszik(mélynyomó+2 hangfal).
2014. máj. 19. 14:57
 4/4 anonim válasza:
Ha zenét akarsz hallgatni, jó minőségben, akkor ne foglalkozz a számítógéppel!Ha csak azod van 4e Ft-ért kapsz már a fülednek való aktív sztereo hangdobozokat!!
2014. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!