Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi egy videókártya legfontosab...

Mi egy videókártya legfontosabb tulajdonsága? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mármint én eddig azt hittem hogy a memóriája, de nézegettem kártyákat és ahogy láttam nem feltétlenül van köze az árához pl 1gb os kártya lehet 10e ft de láttam 50-60e ft-ost is.

i5 3470 hez milyet ajánlanátok(kb max 50-60e-ig)?



2014. máj. 20. 02:44
 1/4 OneHitGoHome ***** válasza:
0%

Az órajele a legfontosabb,ugyanis van olyan kártya ami 1GB ramos,de kisebb órajelen fut..Az is lehet hogy még a grafikusprocesszor magja is gyengébb.

Példának okáért van egy RadeonHD5450:1GB DDR3-as ram a ram már régen rossz a nagy gamereknek mert a mai kártyákban már DDR5 van ami gyorsabb,tehát tegyük fel hogy a DDR3 1150Mhz körül mehet.A DDR5 ezzel szemben már akár 1600-1800Mhz frekvencián is képes működni:D


Szerintem kártyának neked kihajtana:AMD Radeon r9 270x-290x De ennél azért kérdezz meg mást is mert ebben nem vagyok biztos.

2014. máj. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
R9 280 van 62ezerért, azt szorítsd bele mindenképp.
2014. máj. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hypno ***** válasza:

Videoprocesszor fejlettsége (csíkszélesség, szervezés, utasításkészlet), órajele.

Fedélzeti memória sebessége, mennyisége. (2GB-nál több fedélzeti memória ma leginkább a kozmetika körébe tartozik)


A választásnál szempont lehet, hogy mekkora házban kell berendezkedni, mekkora táppal akarod hajtani az egészet.

2014. máj. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#4 jól írja.

én is minimum egy r9 270x-et javasolnék. nekem is az van, 51 000Ft volt.

2014. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!