Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Philips c155-ös mini hifim...

Bolondcs kérdése:

Philips c155-ös mini hifim mitől torzíthat?

Figyelt kérdés
CD-t, rádiót szoktam hallgatni, és már kis hangerőnél is torzít mint állat, főképp a mély hangokat, de hiába veszem le a dbb-t (dynamic bass boost), ugyanúgy torzít. Mi lehet az oka?

2014. máj. 20. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó esetben csak az érintkezés nem tökéletes. Rossz esetben a hangsugárzók szét lettek hajtva (erre tippelek), vagy elöregedtek, vagy az erősítőnek kampó.

Nézd meg az érintkezéseket. Ha lehet próbáld ki másik, jó állapotú hangdobozokkal és akkor kiderül...

2014. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Megnéztem másik hangszórókkal, és azzal is recsegett, és az ehhez tartozó hangszórókat is megnéztem másik hifivel és azon jól szóltak. Ezek szerint az erősítő adta fel.
2014. máj. 24. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!