Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a gépnek, ha...

Mi baja lehet a gépnek, ha minden alkatrész ki van cserélve? Hosszú a boot idő, kékhalál és 10-ből 8 indításnál "a rendszer súlyos hiba után állt helyre" meg csak "javított mód"-ban lehet elindítani rendszer visszaállítással.

Figyelt kérdés

Először az alaplapot cseréltem ki, mert arra gyanakodtam, de a probléma nem szűnt meg, aztán processzor, ram, videókártya és táp csere is megtörtént, konkrétan az egész gépet alkatrészenként kicseréltem de még mindig ugyan az a probléma. Az alaplap, processzor és ram szakemberrel lett átnézve, videókártya pedig nem is tudom hogy tud-e ilyet produkálni, de az biztos hogy jó (és mint említettem 2-vel is ki lett próbálva)

Létezik hogy a windows-om sz.r? (7-em van)

Van 8-am is, szívem szerint azt telepíteném fel. Szóval tanácstalan vagyok mi lehet a probléma.


2014. máj. 20. 15:01
 1/4 Tengor ***** válasza:

Termékkulcsot a vásárláshoz kapsz.

A HDD-t nem írtad, hogy cserélted volna. Az milyen állapotban van? HDSentinel mit mutat rá? SMART adatok?

2014. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan az én gépemben nem volt cserélve, viszont tesóm gépével is ez a helyzet (innen a sok csere) és neki ugye másmilyen HDD-je van.
2014. máj. 20. 15:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 2 kérdésre nem tudok választ adni :/
2014. máj. 20. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
eloszor is nem derult ki, hogy az alaplap ugyanolyan chipsettel rendelkezik e, mint a regi. de meg ha ugyanolyan is...en ujrarantanam a windowst. en ugyanolyan chipsettel rendelkezo lapra csereltem kb 1 eve es nekem jatek kozben rettenetesen belassult. uj rendszer es semmi problema vele. en azt tennem, mivel gyakorlatilag uj a geped belseje.
2014. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!