Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tovabbtanulas szempontjabol...

Tovabbtanulas szempontjabol feltetlenul fontos a laptop? Egy komolyabb tablettel nem lehet kivaltani?

Figyelt kérdés
Igazsag szerint teljesen meg vagyok elegedve az asztali gepemmel de mindenki nyaggat h szeptemberre jo lenne egyetemkezdeshez egy laptop.Feltetlenul laptop kell arra hogy onnan neten ugyintezzek stb?Egy komolyabb tablet pl ipad nem eleg?Bocsanat a hulye kerdesert,de nem vagyok valami nagy technikai cikk halmozo es hasznalo :))

2014. máj. 20. 17:47
 1/4 doni1201 ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen egyetemre mész. Ha műszaki irányba mész, akkor szerintem jobb egy laptop. (programozásra, 3D tervezésre stb.) Csak ügyintézésre, meg az elektronikus jegyzeteknek elég egy tablet.
2014. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!:) nem nem muszaki iranyba megyek tovább.
2014. máj. 21. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Emberfüggő is, nekem nem. Ipad Airem van, imádom, néha jobb a tablet. Meg nekem tanuláshoz van, hogy 5 elektronikus jegyzet/könyv megvan nyitva, és még a két kütyü együtt is kevés :D

(Amúgy iPaddal egy csomó számomra alap dolgot nem tudok csinálni, például torrentezni.)

2014. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*néha jobb a laptop
2014. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!