Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom beállítani a...

Vargaga kérdése:

Hogyan tudom beállítani a netgear wireless-g router wgr614v9-em jelszavát? Az általuk ajánlott www.routerlogin. Net nem működik.

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk is sok gond volt vele,

-a router 5 lukja közül mindig átdugtuk másikba és egyszer csak beengedett lépni,

2014. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg Parancssorba (Start menü és írd be, hogy "cmd" idézőjelek nélkül, majd enter; vagy XP-ben Start menü -> Futtatás és ide írd be) írd be, hogy "ipconfig" (idézőjelek nélkül).

Ez után kilistáz pár adatot. Olyat kell keresni, hogy "Alapértelmezett átjáró" vagy angolul "Default gateway". Mellette lesz egy számsor (sokszor 192.168.0.1 vagy 192.168.1.1).


Ezt a számsort kell beírni egy böngészőbe. Ha jól csinálod, meg fog jelenni egy bejelentkezési ablak. Itt legtöbbször az "admin" (idézőjelek nélkül) a felhasználónév és a jelszó is. Ha mégsem, akkor a router alján vagy a használati utasításában kell keresni.


Ha sikerült belépni a router adminisztrációs felületére, akkor meg lehet keresni a wifis fejezetet...

2014. máj. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mégsem wifis jelszóról van szó, akkor általában lejjebb, a "Security" vagy ilyesmi alatt lehet megváltoztatni a belépéshez tartozó jelszót.

Ha ez sem az, amit keresel, akkor nem tudom...

2014. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült! :)
2014. máj. 23. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!