Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapomnak és processzoromna...

Alaplapomnak és processzoromnak mennyi lenne a normál hőfok?

Figyelt kérdés

Alaplap: Asus M5A78L-M

CPU: AMD FX-6350 Six Core


Az lenne a kérdés, hogy mennyire melegedhet fel ez hőfokban?

Kb 5 percel ezelőtt meg egy pár napja csinálja ezt már a gép, hogy a proci hűtő nagyon dolgozik.. Ránéztem és alaplap 63 fok ami szerintem azért már túl sok.. A proci pedig 52fok ami megint csak nem olyan jó de szerintem ettől még nem nagy a para?! Gyári amd hűtő van a procimon de most tervezem majd cserélni a hűtőt rajta, de mit tegyek az alaplapommal?



2014. máj. 21. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alaplap max 30-40 fok között okés, proci alapjáraton max 40-45, terhelés alatt max 50 fok. Vegyél procihűtőt és házhűtő(ke)t, csodát képesek tenni. Vagy ha nagyon rosszul szellőző házad van (milyen házad van?), akkor házat is vegyél.
2014. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*proci terhelés alatt max 70 fok.
2014. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52 fok a procinak nem sok nyüstölés közben , de az alaplapi hőfok az nagyon sok, nekem 2-3 óra folyamatos bf4, titanfall, cry3 után 36-38 fokos az alaplapom , a procim meg max 48-50.
2014. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy ez a 63 fok kicsit sok volt! De rátesztelek megint!
2014. máj. 21. 18:33
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


2 perc játék után ezt kaptam!

2014. máj. 21. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!