Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy idő elteltével, miután...

Egy idő elteltével, miután bekapcsolom a számítógépet, miért kezd el hangosan búgni?

Figyelt kérdés

Új gépem van, tökéletesen fut rajta minden.

De amikor bekapcsolom egy idő után elkezd búgni, de csak akkor, ha elkezdek valami komolyabb játékkal játszani. Például a League of legends. Ezt max grafikán folyékonyan viszi, de egy idő után búgni kezd a gép elég hangosan

Jelenthet ez valamit, vagy nincs gond?


Amikor meg csak simán böngészek, vagy valami, ami nem dolgoztatja annyira a gépet, akkor szép kellemesen, csöndben van...

Miért van ez?



2014. máj. 21. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Kénytelen a meleget hűteni.
2014. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Felpörög a ventilátor.
2014. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 csacsi2 ***** válasza:
Felpörög a ventillátor, hogy hűtse a processzort. A gyári ventillátorok nem a legjobbak, bár nekem is az van és 8 éve bírja, igaz mostanra kicsit hangos. Ha gondolod cseréld le, ezt meg tartalékold be! Mivel gondolom garis, így ne magad szedd szét mert akkor ugrik, vidd vissza és panaszod be, vagy várd meg míg lejár a garancia!!!
2014. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Portalanítsd ki és pasztázd újra a procit.
2014. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha jobban terheled a gépet, jobban kezdenek melegedni az alkatrészek is, és emiatt kapcsol magasabb fordulatszámra a hűtőventilátor - ez igaz mind a processzor, mind a videokártya hűtésére. Azaz ez teljesen normális, ha zavar, megpróbálhatsz venni egy új processzorhűtőt (előtte azonban érdemes biztosr amenni, és ráereszteni a gépre egy csak processzort terhelő tesztprogramot - nehogy a végén kiderüljön, a VGA hűtője zavar). Videokártyával már nehezebb dolgod van, bár kapni arra is halkabb hűtőt, de a cseréje általában garanciavesztéssel szokott járni.
2014. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kellett ezt a kérdést kiemelned.

Az előttem "szólok" már mindent leírtak, ez terhelés alatt normális.

2014. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem is van olyan zaj féle,de gondoltam a ventillátor hangja lehet csak.Később elmúlik .
2014. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vegyél valami jó lis procihűtőt
2014. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*kis
2014. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jól van, csak kezdtem aggódni hogy talán ez árt a gépnek, mert néha nagyon felhangosodik...

A régi gépemet anno előre összerakottam vettük és az teljesen halk mindig.

De most már megnyugodtam...

2014. máj. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!