Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router feltörése mennyire...

Router feltörése mennyire lehetséges?

Figyelt kérdés
Én otthon úgy állítottam be a router-t, hogy MAC címet is szűr, előre lefoglalt IP címet használok és a DHCP szerver-ben csak annyi van megadva, amennyi gép van a lakásban. Itt a házban sokan wifiznek, nagyon sok hálózatot lehet találni, nem akarom, hogy valaki megpróbáljon lopni tőlünk. WPA2-es titkosítást használok. Ezt fel lehet törni, hogy tudjanak lopni tőlem? Azt se nagyon szeretném, ha a gépeink közötti megosztott teljes D meghajtókhoz hozzáférjenek. Tp-link wr-840n.

2014. máj. 22. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Wpa2 es titkosítást nem fognak feltörni ne aggódj.
2014. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, az jó. Köszönöm! De előbb, vagy utóbb arra is rájönnek. Majd lesz hozzá program. Ha valaki ért hozzá, a WEP-et már könnyedén fel lehet törni és úgy hallottam.
2014. máj. 22. 18:43
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Lehetetlen.Èvekbe tellne.Annyira nem hiszem hogy érdekli őket.Egyébkén miinél hosszabb a jelszó annál biztonságosabb.Adj meg egy nagyon hosszút....Egyébként nem vagy pqranoiás vagy egyéb kényszeres betegséged nincs?
2014. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk még a gyári jelszó van a routeren (számok, kis és nagybetűk össze-vissza), wpa2 titkosítással, de egy év alatt még nem törték fel.
2014. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért? Pszichológus vagy?
2014. máj. 22. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem éri meg. Oké, van egy meghajtó, némi jelszó, esetleg bankkártya. Viszont máshol ugyanezt könnyebben meg lehet szerezni.


(Természetesen a WPA2 is törhető. A szótárakat pár másodperc végigpörgetni, de 1000 géppel pár hét alatt végigpörgethető az összes 8 karakteres jelszó.)

2014. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Pszichológus,de tanultam Pszichológiát :)
2014. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. De ettől függetlenül is nagyon rosszul tippeltél. :)
2014. máj. 22. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Hejes :) Ezek szerint akkor semmi problémád :)
2014. máj. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt jól benéztem ízy reggel hatkor.Most jól lejárattam magam *helyes* bocsi :D
2014. máj. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!