Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeraknátok nekem egy...

Összeraknátok nekem egy nagyon erős PC-t?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!

Mindenképp olyan hardverre van szükségem, amire telepíthető az OSX és hibátlanul működik is vele! Ár:Maximum 400.000HUF

Előre is köszönöm nektek!



2014. máj. 22. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
OSX csak mac gépekre tehető, mac gépet készen kapsz, nem lehet összeállítani. A kérdés értelmetlen. Menj be egy Apple boltba, vagy nézz szét a honlapjukon.
2014. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ennyiért már igazi Mac-et is lehet kapni. Senki sem tudja garantálni, hogy az összerakott Hackintosh-sal kompatibilis lesz-e a következő OS X, vagy akár csak a Mavericks következő frissítése.
2014. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat ez nehez lesz de van egy par bolt ilyennel foglakozik 14k/ó ért de nagyon profik (persze tajekoztatas inhyenes)
2014. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos akik nem értenek annyira hozzá mint az első két kommentelő, az ne írjon! 400-ból veszek apple imac-et az igaz, de 21" és a leg gyengébb hardverrel! Szerinted miért akarom PC-re telepíteni? Az első válaszolónak pedig csak annyit, h nézzen utána, mert baromságot beszél de vitákba nem akarok belemenni, én feltettem egy kérdést amire értelmes, és hozzáértő válaszokat várok!
2014. máj. 22. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de honnan tudod megítélni, hogy mennyire értek hozzá? Te kérdeztél, nem én. Mindössze két feltételt szabtál a géppel kapcsolatban: az egyik az ár, másik a hibamentes OS X működés - feltételeztem hát, hogy utóbbi tényleg fontos. Hibamentes működés pedig minden Hackintosh esetén kérdéses, főleg frissítésekkor - nem véletlenül érdemes várni az updatekkel, hátha okoz valami galibát. OS X-et értelemszerűen Apple gépekre tervezik, tesztelik, nem Apple hardverrel nem foglalkoznak.

Nem tudom, hogy mire kell a "nagyon erős PC", de Hackintoshba csak olyan hardvert érdemes választani, amit Apple gépben megkapsz, mert máshoz nincs kext, vagy félig/hibásan működik.

2014. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves balpénisz kérdező, javaslom, hogy te nézz utána. Hackintosh-t egyetlen modern PC-ből se tudsz csinálni. Csak régi gépekre, és elsősorban laptopokra van. Abból is csak elavult, régi rendszerek. Talán egy kicsit vissza kéne venni a nagy arcból, meg persze az összes lepontozó kreténnek is.
2014. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én neked is csak azt tudom mondani, hogy tudatlan vagy ezen a téren!

Nem egy weboldal ír róla, hogyan lehet telepíteni pc-re és milyen hardverek szükségesek hozzá. Van egy külön oldal, ami csak azzal foglalkozik, h összegyűjti az összes hardvert és drivert, hogy PC-re OSX-et lehessen rakni!

Szóval nyugodtan böngésszél az interneten, ha ilyen molylepke elmével rendelkezel!

2014. máj. 23. 00:11
 8/8 anonim ***** válasza:

No, ha ilyen okos és tájékozott vagy, bizonyára tisztában vagy azzal, hogy 10.9.3-mal pl nV kártyák HDMI kimenete nem működik minden esetben - persze, ha neked nem mond ellent a "hibátlanul működik"-nek, akkor mea culpa. Radeonok ugye eleve nem ajánlottak - mi is marad, Intel HD?

Tényleg nem értem a "mindenkinél okosabb vagyok" kérdezőket. Minek kérdezel, ha egyik választ sem fogadod el, vagy szívleled meg? Bizonyára ismered ezt a honlapot is, feltételezem össze tudsz legózni az igényeidnek megfelelő konfigurációt belőle (bár hogy azok mik, ugye, még mindig nem árultad el): [link]

2014. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!