Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1200 Mhz-es quad core, vagy...

1200 Mhz-es quad core, vagy 1700 Mhz-es dual core?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új mobilt és a két "jelölt" között csak ez a különbség van, de nem tudom megállapítani, hogy mi a különbség a két proci között illetve, hogy melyik jobb. Ja és egyébként a két mobil az LG G2 Mini és a Sony xperia SP (ebben is segíthettek ha tudtok) .

Előre is köszi a segítséget!



2014. máj. 23. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
1700 dual.
2014. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1200, quad
2014. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vagra Ádám ***** válasza:
Elsőnek van igaza. :D
2014. máj. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is magok száma és órajel nem mond sokat, nem lehet biztosat mondani.

Persze a telefont írtad szóval pontos típus helyzetében is megvolnánk, de telefon vételnél aligha szempont ez így maga.

Először is azt mondanám, hogy egyik se. Az SP elég erős hardver(pl Adreno 320), de nem a leggyorsabb telefon ahogy a kijelzője is viszonylag gyatra.

A G2 Mini GPU tekintetében rosszabb, kijelzőben viszont jóval jobb és gondolom a nagy tesó egyik legjobb dolgát(értelmes üzemidő)se cseszték itt el. De amúgy még épp kijött szóval majd kiderül élesben.

Viszont ez meg házon belül aligha éri meg az F6-al szembe, annyival nem jobb meg a frissebb rendszer se se számít annyit mint amennyivel több lenne. Szerintem.

De ha mindenképp a 2 akkor én a "minit" vinném.

2014. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sonyn kivul mas telom nemvolt de az sp nem kellene eleg volt egyszer , azt nem ajanlom gyenge a kameraja mondtam is h nemsazmit de amikor annyira szar kepeket csinal vmi h az csak na akkor kicsit felhuzta az agyam, amugy inkabb quad core mint dual sztem, sikerult lecserelnem z1 re amivel mar megvagyok elegedve
2014. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!