Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATI (AMD) Radeon 7000 series...

ATI (AMD) Radeon 7000 series videó kártya driver letöltés hogy?

Figyelt kérdés
van egy ATI (AMD) Radeon 7000 series videó kátyám és nem találok hozzá megfelelő drivert... légyszives linkeljetek nekem letöltési linket köszi

#videokártya #AMD #ATI #Radeon #ne ezt nézd hanem gondolkodj mit válaszolsz
2014. máj. 24. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem tudom mire mennyek rá
2014. máj. 25. 00:49
 3/9 anonim ***** válasza:

letöltés menüponttal próbálkoztál már??

[link]

4 kattintás volt...

amúgy csak xphez van driver

2014. máj. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és 7 hez nem mkszik?
2014. máj. 25. 01:27
 5/9 anonim ***** válasza:
ha alapból felismeri akkor igen, egyébként ezt nem tudod rá feltenni szerintem. esetleg próbaképp ki lehetne szedni az ini fájlt belőle, hátha megeszi a win7 (bár kicsi rá az esély) viszont ha a letöltés is gondot okoz, akkor kár ilyesmivel próbálkozni
2014. máj. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Szedd le, ha minden igaz felismeri és a legfrissebb drivert az orrod alá dugja.

2014. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen ám de miután felraktam kiir vmi hibát ír ki az auto detect:We were unable to find you product or OS
2014. máj. 25. 09:41
 8/9 A kérdező kommentje:
rákattintottam utána az ok gombra és bejött egy olyan ablak hogy Hardware: 0x1002-0x5159 AGP de a dowload gombra nem lehet rákattintani szal...
2014. máj. 25. 09:45
 9/9 anonim ***** válasza:

mint mondtam, ehhez a gyártó által készített hivatalos win7-es driver NINCS!!!!

ha alapból nem ismeri fel a rendszer normálisan akkor próbálkozhatsz az xp-s ini file betöltésével, de ha nem jó neki akkor nincs mit tenni. használod úgy ahogy van, vagy lecseréled. de mivel egy AGP-s kártyáról van szó valószínűbb a gépcsere. (vagy visszatérsz XP-hez, ami annyira azért nem ajánlott) vagy áttérsz linuxra.)

2014. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!