Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitöl lehet az hogy gépezek,...

Mitöl lehet az hogy gépezek, és 10 perc után csak úgy magától leáll a gép. Mintha áramszünet lenne, és persze visszakapcsolom és újra leáll. Ötletek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlmelegedés vagy táp hiba.
2014. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,talán táp hiba lesz mostmár be sem kapcsol.-.- Van egy müködö másik tápom lehet beszerelem,ha tudom.
2014. máj. 25. 13:49
 3/6 anonim válasza:
Egy gyors tápcserével megoldhatod!
2014. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat helyesbítek! Bekapcsol csak annyira ideges lettem hogy közben nem vettem észre hogy áramtalanítottam.

Viszont tudok játszani filmet nézni stb,de telepítettem ISO fájlt és olyan 35% nál kikapcsol csak úgy.

Valamint egy másik jateknal (Company of Heroes) sima setup stb ott is leáll a gép. Na ez mi a jóisten??

2014. máj. 25. 18:36
 5/6 golyolábu válasza:

szia.


először túlmelegedésre gondoltam, de később olvastam, hogy fut minden csak az iso file-k nál akad ki? Szerintem Windows probléma lesz!

2014. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

golyolábu!

Köszi szépen! Szal ha totál újrahúzom a win7et akkor elvileg megoldódik nem?

2014. máj. 28. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!